Informace pro novináře

Akreditace novinářů zajišťuje Jana Bisová, tel. 607 050 485, vstupenky a ubytování připravuje Eva Piknová, tel. 724 505 099. Abychom Vám mohli zajistit co nejpříjemnější pobyt v Litomyšli, prosíme o včasné sdělení požadavků.  

Pro fotografování a reportážní natáčení při koncertech je nutný souhlas pořadatele. Pro Vaše články, týkající se Smetanovy Litomyšle, rádi bezplatně poskytneme snímky našich fotografů. Archivní snímky z festivalu a jeho scén i aktuální fotografie si můžete vybrat v internetové fotogalerii. U zveřejněné fotografie musí být uveden autor a pokud není z článku patrné, že fotografie byla pořízena na festivalu Smetanova Litomyšl, musí být tato skutečnost uvedena. Použití fotografií ke komerčním účelům bez souhlasu autora a majitele práv není dovoleno!

Přihlašte se k odběru tiskových zpráv, pro své články můžete též využít informace z festivalového internetového zpravodajství a denních aktualit. Kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Chceme pro Vaši práci zajistit ty nejlepší podmínky. Připomínky a podněty, jak servis zlepšit, pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stáhněte si:

Získání a použití fotografií ze zpravodajství

Fotografie jsou publikovány ve festivalovém internetovém zpravodajství ve třech velikostech - náhled, detailní fotografie pro prohlížení a kliknutím na text pod obrázkem získáte fotografii v plném rozlišení pro tisk. Fotografie stahujte zde: http://foto.smetanovalitomysl.cz/photo

Fotografie pro použití k článkům o aktuálních pořadech Smetanovy Litomyšle jsou k dispozici zdarma.
Autor fotografií © František Renza, archiv Smetanova Litomyšl, o.p.s.